Cyberbajt Wifi Anténa GigaSektor Duo BOX 15/120 5GHz, MIMO, H V polarizace,…
Sektorová Duální anténa s přídavnýmů boxem, Určeno pro 5GHz, 15dBi zisk, polarizace H + V. Standard 802.11a/n - 2x2 MIMO
Wifi antény jsou zařízení, která slouží pro příjem nebo vysílání wifi signálu. Wifi signál je elektromagnetické vlnění, které se šíří vzduchem a umožňuje bezdrátovou komunikaci mezi zařízeními, jako jsou počítače, tablety, mobily nebo routery. Wifi antény mohou být různých tvarů, velikostí a typů podle toho, jaký signál potřebujeme přijmout nebo vyslat.
Wifi antény se dělí podle toho, jakým směrem vysílají nebo přijímají signál. Existují tři základní typy wifi antén:
Při výběru WiFi antény byste měli zvážit následující:
• Účel použití – zvažte, co potřebujete WiFi anténou dosáhnout. Chcete rozšířit dosah vašeho WiFi routeru? Chcete propojit dva body na delší vzdálenost? Chcete vytvořit WiFi hotspot pro veřejnost? Podle toho si vyberte typ antény, který bude vyhovovat vašim potřebám.
• Frekvence WiFi antény – anténu vybírejte podle frekvence použité ve vaši Wifi síťi. WiFi sítě mohou pracovat na dvou frekvencích: 2,4 GHz nebo 5 GHz. Každá frekvence má své výhody a nevýhody. 2,4 GHz frekvence má lepší dosah a šíření přes stěny, ale je více náchylná k rušení. 5 GHz frekvence má horší dosah a šíření přes stěny, ale je méně náchylná k rušení a nabízí vyšší rychlost přenosu dat.
• Zisk Wifi antény – zjistěte si, jaký je zisk vaší wifi antény a jaké jsou možnosti výměny. Zisk je míra, která udává, jak dobře anténa zesiluje nebo oslabuje signál. Zisk se udává v decibelech (dB) a platí, že čím vyšší zisk, tím silnější signál.
• Polarizace WiFi antény – zjistěte si, jaká je polarizace vaší WiFi antény. Polarizace je směr šíření elektrického pole signálu. Polarizace může být vertikální, horizontální nebo kruhová. Platí, že polarizace vysílací a přijímací antény by měla být stejná pro optimální přenos signálu. Typy wifi antén
Wifi antény se dělí podle toho, jakým směrem vysílají nebo přijímají signál.
Všesměrové antény máme venkovní, které se používají na vysílače v pásmu 2,4GHz a dále vnitřní, které se používají, když chcete rozšířit pokrytí své domácí wifiny. Dříve se v domácích routrech používaly hodně 2dbi antény, dnes se většinou používají 5 dbi nebo 8 dbi antény. Největší vyzařovací výkon, které mají tzv. pendreky je 10dbi. Antény mají většinou RSMA nebo SMA konektor, některé můžou mít TNC nebo N konektor. Nevíte-li si s určením konektoru rady, klidně se nám ozvěte, pomůžeme vám.
Nenašli jste, co jste hledalí? Jako přímý dovozce a specialista s dlouholetými zkušenostmi umíme dodat různé typy pigtailů, konektorů nebo redukcí nebo pigtaily vyrobit na zakázku.
Sektorová Duální anténa s přídavnýmů boxem, Určeno pro 5GHz, 15dBi zisk, polarizace H + V. Standard 802.11a/n - 2x2 MIMO
Sektorová Duální anténa s přídavnýmů boxem, Určeno pro 5GHz, 16dBi zisk a 120 ° vyzařovací úhel v V rovině. Standard 802.11a/n - 2x2 MIMO
Spolehlivá sektorová anténa na 5GHz, součástí držák a třmen, H polarizace. Materiál je odolný proti atmosférickým jevům.
Ověřená 5 GHz sektor anténa s přidaným boxem - Horizontální polarizace - 15 dBi a 120 ° vyzařovací úhel v horizontální rovině.
Ověřená 5 GHz sektor anténa s přidaným boxem - Horizontální polarizace - 17 dBi a 90 ° vyzařovací úhel v horizontální rovině.
Spolehlivá sektorová anténa na 5GHz, součástí držák a třmen, H polarizace. Materiál je odolný proti atmosférickým jevům.
Spolehlivá sektorová anténa na 5GHz, součástí držák a třmen, H polarizace. Materiál je odolný proti atmosférickým jevům.
Všesměrová prutová anténa, zisk 6 dBi, frekvenční pásmo 5 GHz, konektor RSMA male, ohebný kloub
Všesměrová prutová anténa, zisk 7 dBi, frekvenční pásmo 5 GHz, konektor RSMA male, ohebný kloub
Všesměrová prutová anténa, zisk 9 dBi, frekvenční pásmo 5 GHz, konektor RSMA male, ohebný kloub
Všesměrová prutová anténa, zisk 2 dBi, frekvenční pásmo 2,4 GHz, konektor RSMA male, ohebný kloub
Všesměrová prutová anténa, zisk 5 dBi, frekvenční pásmo 2,4 GHz, konektor MMCX, připojení k Wi-Fi kartě