W-Star Tester kabelů UTP WSNFB509 RJ45, tester, hledačka, multimetr, POE,…

Laserový dálkoměr WSNF-276L – měřicí rozsah 50 m, přesnost ±1,5 mm, červený laser, kontinuální i jednotlivé měření, výpočet plochy a objemu, Pythagorova funkce, paměť na 50 hodnot, přepínání jednotek…
Laserový metr WSNF282L-100 do 100m, hlasový výstup, plocha, objem, úhel, nepřímé měření, sčítání, odčítání, volitelné jednotky, paměť na 99 hodnot, automatické vypnutí, IP54, dobíjecí baterie
Detektor úniku halogenových plynů, vysoká citlivost, trojitý alarm, barevný displej, flexibilní sonda 250mm, min a max, ukazatel teploty
Digitální multimetr s podsvíceným LCD, max DC 1000V, max AC 750V, 10A, True RMS a automatický rozsah, odpor do 60 Mohm, kapacita do 30 mF, Max, Min, data hold, zvuková signalizace, vadaska,…
Tester síťových kabelů a multimetr WSNFB509 RJ45, test POE, Port Flash, hledačka, chyby zapojení RJ45, měří délku, NCV, Svítilna, Multimetr - V, A, Ohm, Hz, F
Snímač náklonu WSNF566S, měření ve °, % a mm/m, nulový bod, digitální vodováha, přičítání hodnot, rotace LCD, magnetické tělo, automatické vypnutí
Laserový metr WSNF274L S BT pro připojení k telefonu, 80m, hlas, plocha, objem, plocha trojůhelníků, nepřímé měření, sčítání, odčítání, volitelné jednotky, pamět na 99 hodnot, automatické vypnutí,…
Hledačka kabelů a NCV, voltmetr, LCD displej, délka 1000m, hloubka až 2m, AD/DC 12 - 400V
Laserový metr WSNF270, vzdálenost 70m, Min, Max, obvod, plocha, objem, nepřímé měření, Pythagoras, sčítání, odčítání, výpočet hodnot, volitelné jednotky, pamět na 99 hodnot, automatické vypnutí, IP54
Laser metr 40m a svinovací metr 5m, délka, výška, dopočet plochy a objemu, dobře čitelný displej, červený laser
Tester autobaterií 12V, zátěžový test autobaterie, minimální a pracovní napětí, rychlé měření aktuálního stavu, test dobíjení alternátoru, měří napětí a odpor baterie.
Profesionální tester TV , tester kamerových systémů s LCD displayem. WSN706BAZAR
Co je to hledačka kabelů bez napětí?
Hledačka kabelů bez napětí je zařízení, které slouží k vyhledávání a lokalizaci kabelů nebo vodičů, které nejsou pod elektrickým napětím. Tyto kabely nebo vodiče mohou být ukryté ve stěnách, podlahách, střechách nebo pod zemí. Hledačka kabelů bez napětí je užitečný nástroj pro instalátory, elektrikáře, revizory nebo kutily, kteří potřebují najít kabely nebo vodiče pro účely opravy, údržby, rozšíření nebo kontroly.
Jak funguje hledačka kabelů bez napětí?
Hledačka kabelů bez napětí se skládá ze dvou částí: vysílače a přijímače. Vysílač se připojí k jednomu konci hledaného kabelu nebo vodiče a vysílá do něj signál o určité frekvenci. Přijímač se používá pro sledování signálu na povrchu stěny, podlahy nebo země. Pokud přijímač zachytí signál od vysílače, znamená to, že se nachází nad hledaným kabelem nebo vodičem. Přijímač může indikovat polohu kabelu nebo vodiče pomocí zvukového nebo světelného signálu.
Jaké jsou typy hledaček kabelů bez napětí?
Podle typu signálu, který používají pro vyhledávání kabelů nebo vodičů, se dají rozlišit tyto typy hledaček kabelů bez napětí:
• Detektor s magnetickým polem: Tyto detektory používají magnetické pole k vyhledávání kovových kabelů nebo vodičů. Vysílač generuje magnetické pole kolem hledaného kabelu nebo vodiče a přijímač detekuje změny magnetického pole na povrchu. Tyto detektory jsou vhodné pro vyhledávání koaxiálních, UTP/STP nebo telefonních kabelů.
• lokátor s rádiovým signálem: Tyto lokátory používají rádiové vlny pro vyhledávání jakýchkoliv typů kabelů nebo vodičů. Vysílač generuje rádiový signál o určité frekvenci a přenáší ho do hledaného kabelu nebo vodiče. Přijímač detekuje rádiový signál na povrchu a ukazuje směr a hloubku kabelu nebo vodiče. Tyto hledačky jsou vhodné pro vyhledávání metalických i optických kabelů.
Co je to laserový metr?
Nebo také laserový měřič vzdálenosti je zařízení, které slouží k rychlému a přesnému měření vzdálenosti mezi dvěma body pomocí laserového paprsku. Laserový měřič vzdálenosti je užitečný nástroj pro stavebníky, architekty, designéry, geometry, zahradníky nebo kutily, kteří potřebují měřit délku, plochu nebo objem prostoru.
Jak funguje laserový měřič vzdálenosti?
Laserový měřič vzdálenosti funguje na principu odrazu laserového paprsku od cílového bodu. Laserový měřič vzdálenosti vysílá laserový paprsek o určité frekvenci a délce vlny a snímá jeho odraz od cílového bodu pomocí senzoru. Na základě doby letu laserového paprsku a rychlosti světla vypočítá laserový měřič vzdálenosti vzdálenost mezi sebou a cílovým bodem. Výsledek měření se zobrazí na displeji laserového měřiče vzdálenosti.
Jaké jsou typy laserových měřičů vzdálenosti?
Podle typu použití a rozsahu měření se dají rozlišit tyto typy laserových měřičů vzdálenosti:
• dálkoměry na velké vzdálenosti a venkovní použití jsou vhodné pro měření velkých vzdáleností (až 1500 metrů), se používají například v lesnictví, při stavbě silnic, v myslivectví nebo zemědělství
• laserové metry na kratší vzdálenosti a na vnitřní nebo vnější použití, nejčastěji měří vzdálenost do 150 metrů) a dle typu paprsku jsou určeny na vnitřní nebo venkovní použití, hodí se například na stavbě, zaměřování, nebo při instalacích.
Jak vybrat správný laserový metr?
• rozsah a přesnost měření - vyberte si laser metr, který nabízí dostatečný rozsah a přesnost měření pro vaše účely. Rozsah měření znamená, jakou maximální a minimální vzdálenost dokáže laserový měřič vzdálenosti změřit. Přesnost měření znamená, jakou chybu má laserový měřič vzdálenosti při měření. Obvykle platí, že čím větší je rozsah měření, tím nižší je přesnost měření a naopak,
• funkce a ovládání - při výběru laserového metru se podívejte jaké nabízí funkce a jak se ovládá. Laserové metry mohou umět například měřit plochu, objem, Pythagorovu větu, nepřímé měření, trvalé měření, hlasový výstup, paměť na uložení naměřených dat. Ovládání by mělo být intuitivní, ergonomické a snadno čitelné.